Pályázat | Joint international doctorate in social representations, culture and communication doktori ösztöndíj

december

pályázat

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet „Joint international doctorate in social representations, culture and communication" doktori ösztöndíj elnyerésére. Az ösztöndíjat maximum 1 hallgató nyerheti el.

Az ösztöndíj 2024 január­-augusztus (1 szemeszter) évre: 3,724,800 Ft, havonta 465,600 Ft. A kifizetés feltétele az aktív hallgatói félév 2023/2024 tanév tavaszi félévére vonatkozóan.

A pályázat benyújtásának feltétele:

• Sikeres részvétel a La Sapienza Római egyetem koordinálásával megtörtént nemzetközi felvételi eljárásban (2022. szeptember 12.).
  • Angol nyelvi\ kutatási terv social representation, culture and communication témában

A pályázat benyújtási határideje: 2023. december 11. 12 óra.

Részletek a kiírásban:

Pályázati kiírás (pdf)